Katarzyna Dębek

Katarzyna Dębek

Redaktor onlineStrona KobietWarszawa

65 materiałów

 W branży wydawniczej pracuję od 2006 roku. W Polska Press początkowo zajmowałam się serwisami o tematyce wnętrzarskiej. Obecnie jestem redaktorką serwisu Strona Kobiet, w którym poruszam tematy związane m.in. z macierzyństwem, urodą, modą. Szczególnie polecam moje wywiady z psychologami, dzięki którym sama dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy. Jestem mamą i codziennie mierzę się z tym trudnym wyzwaniem. Dlatego wiele takich rozmów jest dla mnie szczególnie pouczających.

 

 Dzięki pracy redaktorki stronakobiet.pl miałam przyjemność poznać i porozmawiać z wieloma silnymi, pięknymi i przede wszystkim mądrymi kobietami. To dla mnie wielki zaszczyt, że pokazały mi swój świat i uchyliły rąbka tajemnicy, jak osiągnąć sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Tematyka związana z urodą i pielęgnacją kobiecego ciała nie jest mi obca. Sama staram się poświęcić każdego dnia kilka chwil dla siebie. Wiem, jak to jest ważne dla wielu z nas. Dlatego z chęcią prezentuje wam urodowe triki oraz najnowsze trendy związane z szeroką pojętą branżą beauty i mody.

Damski wąsik to zmora wielu kobiet. Zobacz, jak go usunąć domowymi sposobami i cieszyć się atrakcyjnym wyglądem bez włosków nad ustami

Laminacja brwi to urodowy hit na całym świecie. Zobacz, dlaczego warto ją zrobić i jakich efektów możesz się po niej spodziewać

Jak trafiłam do serwisu stronakobiet.pl?

W Polska Press Grupie pracuję od 2013 roku. Początkowo zajmowałam się serwisami o tematyce wnętrzarskiej, gdzie poruszałam różne zagadnienia, takie jak porady domowe, style we wnętrzach, czy aranżacja mieszkań i domów. Kiedy powstał serwis stronakobiet.pl, zaproponowano mi stanowisko w tej redakcji. Zgodziłam się bez wahania, bo lubię nowe wyzwania i tworzyć coś od zera, aby potem móc obserwować efekty pracy mojej i koleżanek z redakcji.

 

O mnie

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, którym po pracy poświęcam bardzo dużo czasu. Jednak nie zapominam o swoim osobistym rozwoju i realizacji planów oraz spełnianiu marzeń.

Uwielbiam podróżować po Polsce – moim ulubionym regionem są Mazury. Kocham je przede wszystkim za piękne widoki i ciepłą wodę w jeziorze. Jako dziecko spędzałam tam mnóstwo czasu, a teraz staram się odwiedzać te miejsca. Moim marzeniem jest skok na bungee, ale chyba za bardzo się boję, aby to zrobić. Ale kto wie, może kiedyś się odważę. A jak już to zrobię, to z pewnością napiszę o swoich przeżyciach i emocjach na Stronie Kobiet.

 

 

Rozwiń opis

Najpopularniejsze