Generator pary w łazience

Redakcja
Pozytywne działanie kąpieli parowej jest znane już od czasów antycznych. Kombinacja temperatury ok. 45 stopni i wilgotności na poziomie 100% tworzy delikatną parę, która otula ciało. Dochodzi do rozluźnienia napięć mięśniowych, wzmacnia się system immunologiczny i poprawia krążenie krwi. Oczyszczone zostają drogi oddechowe oraz powierzchnia skóry.
Generator pary w łazience

Jeśli chcesz uzyskać funkcję kąpieli parowej bez dużych nakładów na budowę i montaż instalacji, możesz zastosować generator pary SteamBox 330 oferowany przez HOESCH Design. Stosując generator, który wymaga tylko zasilania elektrycznego i akcesoria oferowane przez HOESCH Design możesz cieszyć się kąpielą parową. Jeszcze łatwiejszym sposobem jest wymiana kabiny prysznicowej na SteamSet. HOESCH dostarczy wtedy nie tylko generator o mocy 3,3 kW, ale i odpowiednio przygotowaną kabinę natryskową. Jeśli zaś chcesz przekształcić swoją łazienkę w prawdziwe centrum SPA, zdecyduj się na kabinę prysznicowo-parową SenseEase.

SenseEase marki HOESCH - dobrodziejstwo kąpieli parowej

Podczas chłodów mamy szczególnie duże zapotrzebowanie na ciepło i światło. Dobroczynna kąpiel parowa, która harmonizuje ducha i ciało oraz niweluje codzienny stres stanowi antidotum na chandrę.

HOESCH jako specjalista w zakresie kąpieli i wellness wprowadził nowy produkt SenseEase, który łączy zalety natrysku, masażu i kąpieli parowej, a poprzez kompaktowe rozwiązanie i określony zakres wymiarowy łatwo można je zastosować w niewielkich pomieszczeniach.

Kabina parowo-prysznicowa SenseEase z małej łazienki tworzy oazę wellness, gdzie wodę, odpowiednią temperaturę, światło i dźwięk możesz wykorzystywać dla maksymalnej przyjemności.

Na wyposażenie SenseEase składa się oświetlenie Power-LED, dysze masażowe, pakiet dźwiękowy, armatura natryskowa i generator pary. Taki zestaw gwarantuje maksimum zmysłowych przyjemności na niewielkiej powierzchni. Stosując SenseEase można łazienkę przekształcić w osobisty obszar wellness, w którym znajdziemy odprężenie i regenerację.

Generator pary w łazience

Maksimum komfortu na małej powierzchni

Jeśli wymagamy komfortu a dysponujemy niewielką powierzchnią, nie musimy z niczego rezygnować. Rozwiązania zastosowane wewnątrz produktu zapewniają swobodę ruchu. Można spocząć na zintegrowanym siedzisku i rozkoszować się delikatną parą. Deszczownica oraz sześć regulowanych dysz bocznych dbają o odprężenie i ożywienie ciała. Oczywiście produkt może być wykorzystywany na co dzień jako kabina prysznicowa.

Światłoterapia i dźwięk

Multifunkcyjna kabina SenseEase dba o wszystkie zmysły. Dwa punkty świetlne Power-LED z możliwością wyboru i zmiany koloru dbają o przyjemny nastrój wewnątrz kabiny, a z głośników brzmi ulubiona muzyka. Wysokiej jakości technika jest subtelnie wkomponowana w kolumnę funkcyjną wykonaną z aluminium. Wszystkie funkcje są uruchamiane za pośrednictwem nowoczesnego i funkcjonalnego panelu sterującego. Daj się ponieść przyjemnemu nastrojowi i zrzuć z barków codzienny stres.

Instalacja, wymiary i seriws

Program obejmuje 5 typów SenseEase, a każdy z nich w pięciu wariantach zabudowy, łącznie z możliwością instalacji bez brodzika bezpośrednio na podłożu. Dzięki subtelnym rozwiązaniom i transparentnemu frontowi SenseEase łatwo zharmonizować z istniejącym lub planowanym stylem wnętrza. Każdy Klient HOESCH Design może skorzystać z usługi planowania i montażu przez autoryzowany Serwis HOESCH w Polsce. W zakresie tej usługi oferujemy konsultację na miejscu w zakresie przygotowania instalacji i zaleceń producenta. Kolejny krok to montaż i uruchomienie produktu. HOESCH zaleca również okresowe przeglądy serwisowe swoich produktów.

Generator pary w łazience

SenseEase w pigułce

- projekt: NOA Design, - multifunkcyjna kabina parowo- prysznicowa, - kabina parowo- prysznicowa do zastosowania na niewielkich powierzchniach, - generator pary 3,3 kW z funkcją płukania i odkamieniania, - głowica górna, głowica natryskowa, 6 regulowanych dysz masażowych, - pakiet dźwiękowy: radio, odtwarzacz MP3, głośniki, pamięć USB z 10 godzinami muzyki od HOESCH, - światłoterapia - 2 punkty Power-LED, - transparentny front ze szkła hartowanego z powierzchnią HOESCH EverClean, - stabilna konstrukcja oparta o ściany tylne ze szkła hartowanego w kolorze srebrnym z powierzchnią HOESCH EverClean, - składane siedzisko PU, - zróżnicowane formy: prostokątna (1200x1000 mm), kwadratowa (1000x1000 mm), półokrągła (1000x1000 mm), - do zainstalowania: bez brodzika, z brodzikiem, z brodzikiem i zintegrowaną obudową brodzika,

- SteamBox 330 - dostępny od 1.415 EURO brutto/ dostępny od 5.949 PLN brutto* - SteamSet - dostępny od 3.063 EURO brutto/ dostępny od 12.864 PLN brutto* - SenseEase - dostępny od 7.700 EURO brutto/ dostępny od 32.339 PLN brutto* *zależnie od kursu Euro

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tomasz Adamek na gorąco komentuje swój pierwszy występ we freakach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na urzadzone.pl urzadzone.pl